A Hat in Time lansman fragmanı yayımlandı

Last updated:

Renkli platform oyunu olan A Hat in Time‘ın PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını kutlamak adına bir lansman fragmanı yayımladı.

1990’lı yılların başında 2000’lerin başında, renkli bulmaca çözme, macera oyunu ve bir nostalji nişanını birlikte karıştıran Gears for Breakfast’ın  A Hat in Time oyunu, Ekim ayında PC ve Mac platformları için piyasaya sürüldü. Oyun sonunda bu hafta PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri için geliyor.

A Hat in Time, konsollar için geliyor!

A Hat in Time, bu hafta oyunların piyasaya sürülmesini kutlamak için yeni bir lansman fragmanı çıkarıldı; oyun PlayStation 4 platformu için Kuzey Amerika ve Avrupa’da çıkışını gerçekleştirdi. Ek olarak ise oyun, Xbox One platformuna yarın, yani 7 Aralık 2017’de piyasaya sürülecek.

Oyunpat

Oyun, Gears for Breakfast tarafından geliştirildi ve oyunun 2012’de Kickstarter tarafından finanse edildiği Humble Bundle (şirket tarafından yayınlanan ilk oyunlardan biri olarak) tarafından da yayınlandı. Spesifik olarak, tasarımın geliştiricileri, Super Mario 64 ,  Banjo-Kazooie ve  Super Mario Sunshine gibi başlıklar da dahil olmak üzere N64 ve GameCube döneminden klasik 3D platformerlerine geri dönmek için gerçekten güzel bir oyun.

A Hat in Time, PlayStation 4, PC ve Mac’de mevcut ve Xbox One için 7 Aralık’ta yani yarın piyasaya sürülecek. Bu haftanın konsol çıkışı ile oyuna daha ayrıntılı bakmak istiyorsanız yazımızın en başındaki videoya göz atabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
COD: Black Ops 4 Blackout
COD: Black Ops 4 Blackout için yakında yeni oyunlar eklenecek