Abandon Ship için yepyeni bir fragman yayımlandı

Last updated:

Fireblade Software, geminin macera mürettebatı yönetim oyunu olan Abandon Ship‘in 21 Şubat‘ta Steam Erken Erişim sürümüyle PC platformunda yayımlanacağını açıkladı.

Abandon Ship ne zaman çıkacak?

Oyun, oyuncuların kendi gemilerinin kaptanı rolünü üstlenmelerini sağlayacak,  denizcilik üstüne kurulu bir oyundur. Oyuncular komuta ederken, kabul edilen görevler sırasında ve hava durumu değişikliği gibi rastgele olaylara katılarak prosedürel olarak üretilen bir dünyayı keşfedebileceklerdir. Ayrıca, oyuncular gemi ve mürettebatı kişisel tercihlerine ve oyun stillerine yükseltebilecekler.

Deniz olarak çoğu kez kez, oyuncular diğer gemi ile karşılaşacak ve düşmanı aşmak için taktik kullanmaları gereken savaşa girecekler. Oyun, klasik Donanma Yağlıboya Resim Sergisi’nden esinlenmiş bir sanat stilinde çerçevelenmiş fantastik ortamında “Yelken Yılı” gemilerine odaklanmaktadır.

Abandon Ship için, bağımsız geliştirici tarafından yepyeni bir fragman yayımlandı. Bu fragmana ise haberimizin en üstünden ulaşabilir, videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
A Hero Nobody Knows
One Punch Man: A Hero Nobody Knows duyuruldu