Ace Combat 7: Skies Unknown

Ace Combat 7: Skies Unknown, İngiltere oyun sıralamasında yerini aldı

Bandai Namco firmasının yayımlandığı Ace Combat 7: Skies Unknown, İngiltere oyun sıralamasında ikinci sırada yerini aldı. New Super Mario Bros. U oyunu ise birinci sırada bulunuyor.

Ayrıca bu hafta Ace Combat 7: Skies Unknown satışlarında yüksek artış yaşandı.

Listede bulunan ve geçtiğimiz yıla damga vurmuş oyunlardan biri  olan Red Dead Redemption 2 ise üçüncü sırada yerini alırken, Call of Duty: Black Ops 4  ve FIFA 19 sıralamada sırasıyla beş ve altıncı olmak üzere sıralamada koltuklarını kaptı.

AC7 oyununun incelemesinde Edmond Tran; “İyi hava muharebesi,  jet avcılarını içeren bir oyun için önemlidir, ancak Ace Combat için verilen bir niteliktir.” dedi ve sözlerine devam ederek  “Bilinmeyen Gökler, gerçekçi bir  dünyaya, eğlenceli görev çeşitliliğine ve bulutlar hakkında heyecanlanmak için bir nedene sahiptir. Ama en önemlisi, kurgusal evreninin tarihine ve öykülerine olan bağlılığını yeniler ve bununla birlikte insanı geri getirir, dikkat çekici kılan duygusal merkez. Ace Combat 7, gönlünü kanatlarına takarken en iyi şekilde bir dizi için harika bir dönüş. ”

Diyerek sözlerini noktaladı. Listenin geri kalanı  ise bir çoğumuzu şaşırtmadı. Önceki haberlerimizde paylaştığımız sıralama hemen hemen aynı şekilde karşımıza çıktı;

  1. New Super Mario Bros. U 
  2. Ace Combat 7: Skies Unknown
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Call of Duty: Black Ops 4
  5. FIFA 19
  6. Super Smash Bros. Ultimate
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Grand Theft Auto V
  9. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  10. Spyro Reignited Trilogy

Ace Combat 7: Skies Unknown, PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için mevcut.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Outer Worlds
The Outer Worlds ana hikayesini 48 saat içinde bitirmek mümkün