Ace Combat 7: Skies Unknown

Ace Combat 7: Skies Unknown Multiplayer fragmanı yayımlandı

Bandai Namco firması, Ace Combat 7: Skies Unknown Multiplayer Modunu tanıtan yeni bir fragman yayınladı.

İşte firmanın çok oyunculu moda genel bakış:

Hava savaşı sanatı, oldukça benzersiz ve zorlu bir savaş alanı için zemin hazırlayan üç boyutta yaşanan en dinamik savaş biçimlerinden biridir. Oyunun çok oyunculu modu ile oyuncular, arkadaşlarıyla hava savaşlarına girebilir ve rakip oyuncuları dışarı çıkarmak için savaş stratejisini koordine edebilirler.

Ace Combat 7: Skies Unknown oyununun çok oyunculu modu iki oyun türünden oluşacaktır; ilk değişken dört ya da dört hava savaşını içeren bir takım ölüm maçı biçimini alır. İkinci çok oyunculu değişken, sekiz oyuncunun birbirinden gökyüzünü havaya uçurmasını sağlayan geleneksel bir ölüm maçı biçimini alır. Her iki çok oyunculu modda da, yalnızca beceri, guile ve kararlılığa sahip oyuncular zaferi tadacak!

Eğer oyun hakkında biraz bilgi vermek gerekir ise, oyunu size şöyle özetleyelim; bu oyun, savaş uçaklarını kullanarak, havada kendinize eşsiz savaşlar yaratabileceğiniz, kendi stratejik taktikleriniz ile, kendi uçuş rotanızı belirleyebileceğiniz, Bandai Namco şirketi tarafından geliştirilen Unreal Engine ile tasarlanmış bir Savaş uçağı simülasyon oyunudur.

Ace Combat 7: Skies Unknown 18 Ocak 2019 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için ve 1 Şubat tarihinde ise PC için raflarda yerini alacak, beklemede kalın!

Yeni çıkan fragmanı izlemek isterseniz aşağıya bıraktık;

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Grand Theft Auto: Online yeni araçlar eklemekten yorulmadı