Age of Empires 2: Definitive Edition

Age of Empires 2: Definitive Edition çıkış tarihi belli oldu

14 Kasım'da bizlerle buluşacak.

Age of Empires 2: Definitive Edition çıkış tarihi ilan edildi, 14 Kasım bizlerle buluşacak. Çıkış tarihi Gamescom‘dan önceki bir Inside Xbox canlı yayınında doğrulandı. Bu duyuru karışık tepkilerle sonuçlandı. Bunun nedeni, şu anda planlarda iki Age of Empires projesi olması. Biri Age of Empires 2: Definitive Edition, diğeri ise Age of Empires 4.

Definitive Edition, yeni görevlere ve dört yeni uygarlığa yer verecek. Ayrıca bilgisayar için Xbox Game Pass’in bir parçası olacak ve ayrıca Steam üzerinden de indirilebilecek. Buraya tıklayarak oyun için ön sipariş verebilirsiniz. Ön siparişin 56,25₺ olduğunu belirtelim.

Age of Empires zaman çizelgesini bilen herkes bunun nasıl olduğunu bilir. Age of Empires, Ages of Empires 2, eklentileri. Ardından Age of Empires 2, “Gerçek Zamanlı Strateji” dünyasını devraldı. Fakat sonrasında oyuna kötü bir yama geldi. Oyunların birkaç yeniliği oldu.

Age of Empires 2‘nin kendisinde bundan önce iki remaster sürümü vardı. Age of Empires 4, Gamescom 2017’de ilan edildiğinde, taraftarlar sonunda rahat bir nefes aldı. Ancak o zamandan beri hiçbir güncelleme olmadığı için yanıldıkları anlaşılıyor. Taraftarlar bu Gamescom‘a ümit verdiler, ama bu sefer de öyle gözüküyor. Fikrimce aynısı olacak.

:: Daha önce Age of Empires 2 oynadınız mı?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Call of Duty, Battle Royale modu Çin’de test edildi