Volition’ın yaklaşmakta olan açık aksiyon macera oyunu  olan Agents of MayhemWho Teen Call adlı başlıklı resmi tanıtım videosu yayınlandı. Sinematik trailer, başlıkta yer alan oynatılabilir karakterleri tanıtır.

Saints Row serisinin   neredeyse manevi halefi olan Agents of Mayhem, üçüncü kişi perspektifinde oynanan açık bir dünya oyunudur. Güney Kore’nin Seul’ün fütüristik bir versiyonunda ”Devil’s Night” olaylarının ardından kurulan “MAYHEM” adlı bir ajansa ait oniki ajandan oluşan bir liste, gölgeli süper kötü ahlak örgütü Legion’a karşı durdurulamaz bir operasyon yürütüyor.

Agents of Mayhem Yarın Piyasaya Sürülecek!

Oyuncular  dünyayı geri alabilmek için savaştıkları üç değiştirilebilir aracı kontrol edebilir. Oyunu keşfetmek için açık bir dünyanın yanı sıra, şehrin üç katına çıkmanıza olanak tanıyan hızlı tempolu oyun sunuyor ve oyuncuları oyun stiline en uygun karakterin üçlüsünü görmek için farklı ajanlar kombinasyonları ile denemelerine şiddetle teşvik ediyor.

Mayhem’in ajanları  hem dijital hem de fiziki olarak kullanılabilir. Bunun üzerine, Saints Row’un  Johnny Gat’ı da içeren çeşitli ön sipariş bonusları elde edilebilir, bunlar  GameStop’da unvanı önceden sipariş ettiyseniz oyunda görünecektir.

Aşağıda, yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz. Agents of Mayhem yarın PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanacak.

Peki siz, yayınlanan videoyu nasıl buldunuz?