AMD Ryzen

AMD Ryzen 2700U özellikleri ve oyunlardaki başarısı!

Last updated:

Vega 10 grafikli AMD Ryzen 7 2700U etkileyici bir performans gösteriyor ve Battlefield 1 ve FIFA 18′ de işlemcinin ne kadar iyi çalıştığını kontrol edebilirsiniz. Grafikler, Intel’in tümleşik HD grafiklerinden ve Nvidia MX 150’den daha iyi oyunları oynayabileceğini tespit ettik.

Dell XPS 2 dizüstü bilgisayarını test ederken Tomb Raider için benchmarklar aldık. Ancak Acer Swift 3’teki bir oyun videosu var. Dizüstü bilgisayar 750 dolarla başlıyor ve FPS’ yi düşündüğümüzde parayı hakediyor. Tombraider’ı 1080p Yüksek ayarlarda çalıştırıyor. Aşağıdaki videoda kontrol edebilirsiniz.

AMD Ryzen 2700U’nun Tomb Raider’deki başarısı!

AMD Ryzen 7 2700U, 4 çekirdek ve 8 iş parçacığına sahiptir ve Acer Swift 3’ü satın almak istiyorsanız, bu dizüstü bilgisayarları ön sipariş olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, dizüstü bilgisayarın FIFA 18’i aşağıdaki videoda ne kadar iyi çalıştırabildiğini de kontrol edebilirsiniz:

AMD Ryzen 2700U’nun FİFA 18’deki başarısı!

Dizüstü pazarında çıkacak olan Intel Core i3-8130U’ nun özelliklerine de sahip ve yonganın giriş seviyesi pazar için Ryzen Mobile ile rekabet edeceği görülürken, henüz daha fazla varyasyon görmüyoruz. Ryzen mobile’ın 4 çekirdekli ve 8 iplikli seçenekleri vardır.

Intel çipleri daha sonra bu özellikte daha çok çekirdek ve iplik açığa çıkarılması mümkün olsa da şu an onlardan pek az şey biliyoruz. Eğer bu cips gerçekten ortaya çıkarsa, AMD ve Intel pazar payı için mücadele ederken CPU pazarı için çok ilginç bir yıl olacak.

Daha fazla haber için takipte kalın.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite yeni sezon fragmanı, en çok izlenenler arasına girdi