Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey, fragmanı yayımlandı

Assassin’s Creed’in yapımcıları tarafından duyurulmuş olan Ancestors: The Humankind Odyssey oyununa ait fragman, yapımcılar tarafından yayımlandı.

Ancestors: The Humankind Odyssey, İnsanlığı 10 milyon yıl önce, insanlığın ilk doğduğu zamanlara geri götüren eşsiz bir yapım olacak. Birkaç yıl önce Assassin’s Creed’in yaratıcısı Patrice Désilets ve ekibi tarafından Panache Digital Games şirketi adı altında Ancestors: The Humankind Odyssey oyunu tanıtıldı, şimdi ise oyun harekete geçip, piyasaya sürülmek için hazırlanıyor.

Oyun, atalarımızın gelişimini 4 aşamada ele alıyor, bu 4 bölümü insanlığın 4 evresini temsil ediyor.

Oyunda atalarımızın nasıl toplandığını, ilk insanların nasıl hayatta kaldığını, avcılığı kabileler, savaşları o zamanın diyarlarını, o zamanın nesillerini, insanların fiziksel olarak nasıl geliştiğini, geçirdikleri savaşları ve insanlığın yükselişi temel alınıyor. Yani kısaca oyun Far Cry Primal oyununun bir yan versiyonu denebilir. Ancak şöyle bir gerçek var ki, son zamanlarda biz oyuncuların kalbini fetheden oyunlar arasında Eski, milattan önce geçen oyunlarda yok diyemeyiz, bu gibi hayatta kalma, açık dünya oyunları eğer güzelce dizayn edilirlerse güzel bir oyun deneyimi sunabiliyor, fragmanı izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz, güncellemeler doğrultusunda sizleri haberdar edeceğiz, bakalım Ancestors: The Humankind Odyssey, Far Cry Primal’a rakip olabilecek mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Deadpool 2’nin yayınlanma tarihi öne çekildi!
%d blogcu bunu beğendi: