Anthem

Anthem kapalı betası için Xbox One X detayları açıklandı

Last updated:

BioWare tarafından geliştirilen Anthem oyunu, 2019 yılının ilk çeyreğinde çıkması beklenen oyunlardan biri, biz oyunun kapalı betası için beklemeye devam ederken BioWare, Anthem’in dosya boyutunun ve Xbox one x   içinde de bulunacak olan geliştirmelerini açıkladı.

Yapımcılara göre kapalı beta;

  • Bilgisayarlarda 20.05 GB HDD yer kaplayacak.
  • Xbox One x geliştirmelerine gelecek olursak, ultra 4k HD ve HDR 10 formatlarını destekleyecek.

Anthem

Anthem oyununun kapalı betası 8 Aralık 2018 tarihinde oyunculara sunulacak,  1 gece boyunca devam edecek ve 9 Aralık 2018 günü sona erecek, ayrıca oyunun kapalı betası oynayan oyuncuların, oyunun kapalı betası veya oyunun geneli hakkında bilgi verilmesine izin verilmeyecek. Yapımcılar, oyunun kapalı betasının oyun için bir öngörüş olacağını, adeta bir kitapta bulunan ön söz gibi oyun hakkında bilgi vereceğini, ve oyuncuların görüşlerinin test edileceğini de belirtti.

Anthem’den bahdecek olan bazı videolar ve fragmanlar bu gün Game Awards 2018’de yavaştan ortaya çıkmaya başlayacak, etkinlikte sadece Anthem oyunu için değil, daha bir çok oyun için de  fragmanlar ve videolar görebileceğimizi düşünüyoruz.

Jonathan Warner bu konuda; “Oyun çok ferahlatıcı, kesinlikle bir oyunda aranan her deneyimi sizlere sunuyor, bir oyun değil, adeta canlı bir dünya gibi oyuncusuyla kendini bağdaştırıyor, oyunu deneyen insanlar oyuna bayıldı.” Diyerek sözlerine noktayı koyuyor.

Ayrıca BioWare  oyun hakkında, Mass Effect’te bulunan Andromeda ile ayı yüz animasyon tekniğini kullanmayacaklarına söz vermişlerdi, bakalım neler değişti, hep beraber göreceğiz.

Oyun bizler için PC, Xbox One ve PlayStation 4 sistemlerine, 22 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Final Fantasy XII: Zodiac Age
Final Fantasy XII: Zodiac Age oyununun kapak görüntüleri paylaşıldı