Legion of Dawn

Anthem, Legion of Dawn ve VIP Beta erişimi için fragman yayımladı!

Last updated:

Bioware, FPS oyunu olan Anthem için yeni bir fragman yayımladı. Yakın zamanda, Anthem‘den Game Awards‘da bir ön görüşe tanık olsak da, bu fragman özel Legion of Dawn baskısına odaklanıyor. Fragman, bu fragmanın “kahramanları” olan Legion of Dawn‘ın ufkuna dalıyor. Legion of Dawn‘ın, onları uzun zaman önce köleleştiren karanlıkta nasıl yükseldiğini görüyoruz.

Bununla birlikte, fragmanın öne çıkan özelliği, zırh için etkileyici bir görünüm. Anthem‘in, her bir oynanabilir sınıfı için Legion of Dawn temalı zırhı görüyoruz. Görünüşe göre, zırh, asıl Legion of Dawn‘a benziyor. Daha sonra, canavarlara karşı oynadığımız oyunda, bazı etkileyici dövüş stilleri ve özel yetenekler ile ilgili klipler görüyoruz.

Anthem, Legion of Dawn‘da, Light of the Legion diye adlandırılan paketin içinde adeta bir sanat eseri olan bir silahla geliyor. Özel sürüm, bir süre sonra piyasaya sürüldüğünde, beta için VIP erişimi de içerecek.

Geçen hafta kapalı Alfa lansmanı ile birlikte, Bioware‘nin oyun için yayımlanma beklentisiyle, nasıl sonuçlandığı görmek ilginç olacak. Ve bu fragman daha fazla ipucu verirken, bizler de heyecana kapılıyoruz.

Anthem, 22 Şubat 2019’da PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege bu hafta sonu ücretsiz oynanılabiliyor