Anthem

Anthem oyunu için yeni bir “Free Roam” videosu yayımlandı

Last updated:

Merakla beklenen bir diğer oyun olan Anthem için, IGN şirketi tarafından oyunculara oyunda bulunan çeşitli yan faaliyetler, boş zamanlarında yapabilecekleri bir çok şey ve oyunun genel dünyasına ilişkin 8 dakikalık bir  “Anthem Free Roam Gameplay” videosu yayımlandı!

Bildiğimiz üzere merakla beklenen bu oyunun oyuncular için kusursuz bir yapım olacağı düşünülüyor, ancak görünüşe göre oyuncuların bu fikirleri asılsız bırakılmak istenilmediğinden dolayı ortaya böyle bir video konmuş ki bizce pek de güzel olmuş!

IGN tarafından yayımlanan bu yeni videoda oyunun eski videolarında ki gibi bir göreve bağlı kalıp oyuncuları sıkmak yerine, oyuncuları oyunun dünyasında hoş bir gezintiye çıkarıp oyuna dair bir çok şeyin oyunculara tanıtılması hoş bir tema konusu olarak fikir alınmış.

Eğer oyun hakkında bir fikir ortaya koymak gerekirse hiç kuşkusuz oyunlarda aranılan şeylerden biri de oyuncuyu sıkmadan haritanın her tarafında gezintiye çıkmasıdır, özellikle Anthem oyununun bu Free Roam temasını oyunla bağdaştırıp ortaya koyması, şüphesiz oyunu maça 2-0 önde başlatıyor ki ilerleyen zamanlarda ise bu özgürlüğün yeni görevlerle bağdaştırılması ve oyuncuya tam anlamıyla bir oyun deneyimi yaşatması bu oyunun kusursuz bir diğer yanı oluyor.

Şu anlık elimizde ki tüm detaylar bunlar, şunları da söylemeden geçmeyelim Anthem, 22 Şubat tarihinde PS4, Xbox One ve PC Platformları için raflarda yerini almaya başlayacak, bize kalırsa bu efsanevi oyun asla kaçırılmamalı şimdiden kumbaraları doldurmaya başlayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
H1Z1: King of the Kill’in geleceği pek parlak değil