Anthem

Anthem oyununun çıkış tarihi açıklandı oyun 22 Şubat’ta çıkış yapacak

Last updated:

BioWare tarafından geliştirilen Aksiyon-RPG oyunu olan Anthem Şubat ayında piyasaya sürülecek.

Bildiğimiz üzere BioWare firması, bir süre önce, yeni bir oyun geliştirdiklerini duyurmuştu, ve bazı sıkıntılar nedeniyle normalde daha erken çıkacak olan oyunu 2019 yılında yayımlama kararı almışlardı, işte çıkış tarihi açıklandı, oyun 22 Şubat tarihinde çıkış yapacak ancak bu oyun, cidden oyuncuları tatmin edecek mi?

Anthem ,BioWare firmasının oyunculara sunduğu Mass Effect: Andromeda çevresindeki fiyaskodan sonra geliştirmiş oldukları bir oyun. Anthem‘de ki oyuncular, görevleri tamamlamak ve Fort Tarsis şehrini korumak için tehlikeli dış dünyayı cesaretlendiren Freelancerların rolünü üstleniyorlar.

Anthem’in kapalı alfası “Kayıp Arcanist” adında bir görevden oluşuyor. Bu, oyuncuların SCAR adlı bir düşman tipinin orduları tarafından saldırıya uğrayan Matthias adlı bir Arcanist’in izini sürüp kurtarması gereken bir bölüm. Mücadelenin yanı sıra, Fırtına, Interceptor ve Colossus tipi Javelins’in eşsiz yeteneklerini ve oyun stillerini de görüyoruz.

Oyunda ki dövüş, hızlı tempolu yakın dövüş savaşından ölçülen silah atışlarına ve fırtınanın çeşitli sihir saldırıları, Colossus’un ağır topçuları ve çeşitli felaketler ve zarara uğraması gibi çok çeşitli yeteneklerin kullanımına kadar uzanıyor. Bunun gerçekten etkileyici olduğunu oyunu oynamadan anlıyoruz.

Anthem 22 Şubat tarihinde Xbox One, Playstation 4 ve PC‘de çıkacak.

Etkileyici bir şekilde hazırlanmış bu oyunun Alpha gameplay videosunu izlemek istiyorsanız sizi şöyle alalım;

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Grand Theft Auto 5 Redux eklentisinin yeni sürümü geldi