Anthem

Anthem oyuncularına para iadesi yapılıyor

Anthem oyuncularına para iadesi yapılacak! Çıkışından itibaren sorunlardan başını kaldıramayan Anthem, görünüşe göre tıpkı Fallout 76 gibi bir kadere sahip. Oyuncuların büyük beklentileri doğrultusunda çıkış gösteremeyen oyun, PlayStation 4 sahiplerinin heveslerini kursağında bırakmakla kalmadı, şimdi de birçok soruna yol açmaya başladı!

Anthem düşünüldüğü kadar kötü mü?

Reddit kullanıcılarından biri olan forthemasters kullanıcı adlı arkadaşımız, Anthem içerisinde oyunda yaşadığı problemleri Reddit üzerinden dile getirdi! Oyunun zaman zaman donduğunu, takılmaların yaşandığını, oyunun bazen açılmadığını, yerli yersiz hatalara sebep olduğunu bunların yanı sıra bu hataların PlayStation 4 konsolunu etkilediğini de öne süren dostumuz bütün kinini Reddit üzerinden duyurdu!

Anthem

Bunlara karşılık olan bir başka reddit kullanıcısı Terry2Toke isimli eleman ise aynı sorunlarla karşılaşmış bulunduğunu ve konsolunun zaman zaman kapandığını, ayrıca Anthem’in para vermeye değer bir yapım olmadığını açıkladı!

Bu sorunlara cevap gecikmedi, duyarlı müşteri hizmetleriyle beraber kullanıcıların derdine derman olmak isteyen Sony, cihazlarının zedelenmesi ve zarar görmesinden korkan oyuncular için çeşitli yöntemler sundu! Sorunlarını geliştirici ekibe bildiren oyunculara her konuda yardımcı olan Sony, oyuncuların hesaplarını doğrulayarak paralarını iade etti!

Eğer sizde Anthem içerisinde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız para iadesi yapmanız mümkün! Hemen şu anda Sony Destek Hattı ile iletişime geçerek sorununuzu bildirirseniz para iadesi alabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Ayrıca bunun gibi birçok sorunu tartışarak çözdüğümüz Oyunpat Forum’da yerinizi almayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite v7.40 yama notları
Fortnite v7.40 yama notları