Anthem

Anthem’i yeni nesil konsollarda kaldığınız yerden oynayabileceksiniz

BioWare, Anthem‘i henüz piyasaya sürmedi, ancak şaşırtıcı bir şekilde, kaydettiğiniz dosyaların Sony PlayStation 5 ve Microsoft’un bir sonraki Xbox gibi yeni nesil konsoluna taşınacağı haberini aldık. Oyunun geliştiricileri, 10 yıl boyunca oyunu destekleyeceklerini söylüyorlardı, pek çok kişi, gelecek nesil konsollarda bıraktıkları yerden oynayabileceklerini veya oynayamayacaklarını merak ediyordu. Şimdi ise gereken cevap, geliştirici ekip tarafından geldi.

Şirketin Canlı Hizmet Sorumlusu Chad Robertson şimdi, Anthem save dosyalarınızın bir daha gelirlerse gelecek nesil konsollara aktarılacağını onayladı. Endişeli bir hayrana cevap olarak, Roberston “her zaman” dedi . PS5 veya yeni Xbox’tan bahsetmedik, ancak oyunun bu ay PS4 ve Xbox One’da piyasaya sürülmesi planlandığı için konuştukları sistemlerin olduğuna inanıyoruz.

Anthem yeni nesil konsollarda oynanabilecek!

PS3’ten PS4’e erken başlıkların geçişi gibi, PS5’in başlarında da aynı olabilir. Ayrıca, EA’nın Anthem‘i sekizinci gen konsolu döngüsünün sonunda piyasaya sürülüyor, bu yüzden bu açıklama oldukça mantıklı geliyor. BioWare‘in yıllarca onu destekleyeceğini söylese de, bu tamamen piyasaya sürüldüğünden sonra Anthem oyununun başarısına bağlı. Oyunun özel demosu, hatalar, sunucu sorunları ve Destiny 2 ile olan benzerlikleri nedeniyle karışık bir tepki aldı. Mass Effect Andromeda’nın önceki başarısızlığıyla, hala cevaplanması gereken birçok soru var, bu yüzden endişelenmemeliyiz. şu an itibariyle gelecek hakkında.

Her şey yolunda giderse ve oyun güzel bir kitle oluşturmayı başarabilirse, Anthem’in gelecek nesil konsollarda piyasaya sürülmesi neredeyse garanti edilir. Oyun ayrıca yeni nesil konsollarda basit bir liman olabilir. PS5’in son söylentileriyle geriye dönük uyumluluğu desteklediğini açıklamışlardı, yani bu mümkün.

BioWare tarafından geliştirilen Anthem, 22 Şubat 2019 tarihinde Xbox One, PC ve PlayStation 4 platformları için piyasaya sürülecek. Oyunu dört gözle bekliyoruz. Oyun ile ilgili rehberler, oyun piyasaya sürüldüğünden hemen sonra sitemizde olacaktır. Ayrıca güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite: Battle Royale 10 milyon oyuncuya ulaştı
%d blogcu bunu beğendi: