Apex Legends 10 günde 16,000’dan fazla hileci yasakladı

Geliştiricisi Respawn Entertainment olan Apex Legends‘da ilk 10 günde 16,000’dan fazla hileci yasaklandı. Respawn, 5 Şubat’ta başlatılan oyunundan bu yana dün Reddit üzerinden yayımlanan bir haberde, 16.000’den fazla Apex Legends hilesini yasakladığını belirtti.

Apex Legends

Bir dolandırıcıyla karşılaşırsanız, lütfen kanıtları yakalamaya çalışın ve burada bize bildirin. Kanıt alamazsanız bile, kimliklerini alın ve işaretleyin; hesabı inceleyebiliriz.

Apex Legends ilk 10. gününde 16,000’dan fazla hileci yasakladı

Bu sayı platformda tam olarak belirtilmedi, bu yüzden bu hilecilerin kaç tanesinin PC platformunda olduğunu bilmiyoruz. Açıkçası, oyuncuları doğrudan oyunda rapor edebilseydiniz daha kolay olabilirdi ve bu özelliğin bir noktada geldiği anlaşılıyor. Gönderiyi yazan topluluk yöneticisi “Oyunda bir rapor özelliği hakkındaki görüşlerinize baktık. Bunun çok iyi bir fikir olduğunu söyleyebilirim.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca Respawn performans, denge ve yaşam kalitesini artıracak bir başka yamanın önümüzdeki hafta Salı günü geleceğini, Respawn fanatiklerinin “battle royale” ile neler olup bittiğinden haberdar olmalarını sağlamak için Apex Legends günlük güncellemelerini yayınlayacağını duyurdu. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Stillness of the Wind
The Stillness of the Wind şu anda indirimde