Apex Legends

Apex Legends 1 haftada 25 milyon oyuncuya ulaştı

Last updated:

Geliştiricisi Titanfall oyunundan bildiğimiz Respawn Entertainment olan Apex Legends, 1 haftada 25 milyon oyuncuya ulaştı. Respawn‘dan Vince Zampella bir blog yazısı açıklamasında 25 milyondan fazla oyuncunun oyunu denediğini belirtti. Ek olarak, oyunun hafta sonu boyunca 2 milyon yoğun eş zamanlı oyuncuya ulaştığını belirtti.

Oyun, 4 Şubat Pazartesi günü piyasaya sunulduğundan beri hala yükselmeye devam ediyor. Oyun 8 saat içinde 1 milyon oyuncuya ulaştı ve bir günde 2,5 milyon oyuncuya ulaştı. Önceki en yüksek eş zamanlı rakam 600,000’di, ve hala artmaya devam ediyor. Zampella:

Vay canına! Gerçekten çok iyi bir haftaydı. Pazartesi günü Apex Legends‘ı başlattığımızdan beri heyecanlı, gelişen ve harika geri bildirimler ve fikirlerle dolu bir Apex Legends topluluğu yarattığımızı gördük. Amacımız bu oyunu sizinle, topluluğumuzla birlikte geliştirmektir. Bu yüzden bize geri bildirimde bulunmaya devam edin, çünkü gerçekten dikkate alıyoruz.

Apex Legends 1 haftada 25 milyon oyuncuya ulaştı

Zampella, Apex Legends için yeni etkinlikler de duyurdu. Twitch‘in sponsorluğu ile yaptığı Apex Legends Challenge, Twitch‘teki en büyük yayıncıların 48’ininde birbirleriyle rekabet edeceği bir yayıncı etkinliği. Etkinlik 12 ve 19 Şubat tarihlerinde gerçekleşiyor. Görünüşe bakılırsa gerçekten işe yarıyor çünkü şu anda Apex Legends‘ın 226 bin izleyicisi varken Fortnite‘ın sadece 58 bin izleyicisi var. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
H1Z1
H1Z1 için yeni bir güncelleme ekleniyor