Apex Legends

Apex Legends 50 milyon oyuncuya ulaştı

EA’nin yeni Battle Royale oyunu Apex Legends, 50 milyonluk aktif oyuncu kitlesine ulaştıklarını açıkladı!

Apex Legends saltanatını resmen ilan etti!

Çıkışından itibaren diğer hemen hemen tüm Battle Royale oyunlarını gölgede bırakan Apex Legends, çıkışından kısa bir süre sonra 10 milyon oyuncuya ulaşmıştı, geçtiğimiz saatlerde bu sayı 50 milyonluk aktif oyuncu kitlesine dönüştü!

Apex Legends

Apex Legends’in 50 milyon oyuncuya ulaştığı Twitter üzerinden resmi olarak büyük bir coşkuyla duyuruldu!

Fortnite ve PUBG’yi gölgesinde bırakarak zirveye yerleşen Apex Legends’e olan ilgi her geçen gür artmaya devam ediyor! Zira oyunun 50 milyon oyuncuya ulaştığını kutlamak amacıyla Twitter üzerinden yapılan paylaşımın ardından Apex Legends’e 1,2 milyon oyuncu daha kayıt olarak savaşta yerini aldı!

Twitter üzerinden yapılan açıklamada firma tarafından Apex Legends oyuncularına yönelik; “Apex Legends dünya çapında 50 milyon oyuncuya ulaştı! Desteğiniz bizleri gerçekten onurlandırdı ve bir sonraki sürprizimizi size göstermek için sabırsızlanıyoruz.” İfadeleri kullanıldı!

Fortnite, 2018 yılının sonunda yani çıkışından tam bir yıl sonra 200 milyon oyuncuya ulaşmıştı, ancak Fortnite’ın yaklaşık 3-4 ay içerisinde kazandığı oyuncu kitlesini 1 hafta da yakalayan Apex Legends, zirveyi elden bırakmayacak gibi gözüküyor. Hemen Apex Legends’a kayıt olarak bu savaşta yerini almak için kayıt olabilirsin! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutma.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Left Alive
Left Alive oyunu için Yeni Bir Fragman Yayınlandı
%d blogcu bunu beğendi: