Apex Legends oyuncuları Twitch Prime’dan ücretsiz kostüm alabiliyor

Geliştiricisi Respawn Entertainment olan Apex Legends‘da oyuncular, Şubat ayına özel Twitch Prime üzerinden ücretsiz kostüm alabiliyor. Eğer bir Twitch Prime aboneliğiniz varsa ve Apex Legends oynuyorsanız bu ayın bazı bonus ganimetlerine hazırsınız demektir.

Apex Legends
Apex Legends oyuncuları Twitch Prime’dan ücretsiz kostüm alabiliyor

Bunun için sadece EA ve Twitch hesaplarınızı bağlamanız gerekiyor. Hesaplarınızı bağladığınızda Legendary Omega Point Pathfinder” kostümü ve 5 adet Apex Paketi sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca Twitch Prime abonelerine MapleStory 2‘de “Flying Fan”, White Rabbit kıyafeti, “Tamed Lil Boogie” ve 7 günlük MapleStory 2 Premium Club‘da dahil olmak üzere özel ürünler verilecek.

Apex Legends oyuncuları Twitch Prime üzerinden ücretsiz kostüm alabiliyor

Apex Legends‘ın ganimeti şu anda mevcuttur. Fakat maalesef birkaç kısıtlama var, bağlantılı EA hesabınızla ilk giriş yaptığınız ilk platform olan ile sadece bir platformu talep edebilirsiniz, bu nedenle birden fazla platformda oynamayı düşünüyorsanız dikkatli olun. Ayrıca yalnızca bir Twitch Prime hesabını bir EA hesabına bağlayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Eylül ayında çıkacak ve oynamanız gereken 3 oyun