ARK: Survival Evolved – Aberration çıkış tarihi yayımlandı

ARK: Survival Evolved – Aberration, PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC için 12 Aralık 2017’de piyasaya sürülecek

O zamandan beri ARK: Survival Evolved – Aberration geçtiğimiz Eylül ayı başında açıklandı. Oyunun fanları yaklaşmakta olan bu eklenti için oldukça heyecanlılardı. Geliştirici Studio Wildcard, 12 Aralık 2017’de genişlemenin resmi olarak piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Aberration, açık dünya hayatta kalma oyununun ikinci genişlemesi ve Rock Drake ve Lantern Pug gibi yeni yaratıklar, wingsuit ve ziplines gibi yeni vites parçaları ve depremler gibi yeni çevresel zorluklar da dahil olmak üzere bir ton canlandırmayı içeriyor.

ARK: Survival Evolved – Aberration 19,99 dolara satışa sunulacak; Bununla birlikte, mevsimlik geçiş sahipleri genişlemeye tamamen ek ücret almadan erişebilecek.

Çıkış tarihinin ilanına ilaveten, temel oyunun Steam’de %50, Xbox One’da %25 ve bu hafta sonu PlayStation 4’te %35 indirimde olacağı da açıklandı.

Ark: Survival Evolved  ilk olarak 29 Ağustos 2017‘de yayımlandı ve oyun PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC’için piyasaya sürüldü.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Westworld Mobile
Westworld Mobile, Bethesda’nın açtığı dava sonucunda kapatıldı