ARK: Survival Evolved şimdi Microsoft Store’da

29 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürülen ARK: Survival Evolved gün geçtikçe, çeşitli platformlar aracılığıyla popülerleşti ve şu anda oyunun  12 milyon oyuncusu var. Gerçekten dile kolay bir 12 milyondan bahsediyoruz.

Son zamanlarda ne kadar FPS oyunları oynansa da, dinazor oyunlarının da bu kadar popüler olduğunu görüyoruz. Ayrıca ARK: Survival Evolved geliştiricileri yaptıkları açıklamaya göre oyuncular, Windows 10 ile Xbox One sunucularına girebilecekler veya Xbox One oyuncuları Windows 10 sunucularına girebilecek ve aynı özelliklere sahip olacaklar, kısacası hiçbir fark olmadan, sadece platformları farklı olmasına rağmen beraber aynı sunucuda oyun oynayabilecekler. İşte gelen resmi açıklama:

“Oyuncuların Microsoft hesabına bağlı olarak, Ark’tan sağ kurtulanlar artık bıraktıkları maceralarını alabiliyorlar” diyor açıklamalar: “Kaydedilen ilerlemelerini, Gamerscore’larını, DLC’yi ve başarılarını Xbox One ve PC arasında değiştirerek. “

ARK: Survival Evolved şimdi Microsoft Store’da

Sizlere bu kadar kısa bir haber sunacağımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Madem ki ARK: Survival Evolved oyunundan bahsediyoruz, o zaman şu haberi de verelim; geliştirici ekibi bir kaç süredir oyundaki bazı dinazorları yeniliyorlar. Bugün T-Rex’in yeni modelini yayımladılar. Diğer dinazorların ne zaman yenileneceği hakkında bir bilgi sahibi değiliz fakat bazı dinazorların yenileceği hakkında garanti veriyoruz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
AGDQ 2019
AGDQ 2019, kanseri önleme vakfı için 2.39 milyon dolar bağış topladı