Arma 3

Arma 3 kısa bir süre için ücretsiz

Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Arma 3, Steam üzerinde kısa bir süre için ücretsiz! 14-18 Şubat tarihleri arasında oyuna ücretsiz olarak sahip olma hakkınız var, 18 Şubat tarihinde ise maalesef Steam kütüphanenizden Arma 3’e erişmek için ödeme yapmanız gerekecek, yani oyun her zaman sizde kalmayacak, ancak şu an elinizde güzel bir fırsat var, zira Arma 3, -%66 indirimde!

Sevgililer gününde Arma 3 ücretsiz deneme süresi başlayacak, 14 Şubat Perşembe 18:15’den 18 Şubat Pazartesi 18:00’a kadar sürecek deneme süresi boyunca Arma 3 temel oyununun yanı sıra oyuncular Arma 3 Apex Edition’u da ücretsiz olarak kullanabilecek!

Arma 3, tüm içerikleriyle beraber -%66 indirimde!

Arma 3 için gerçekleştirilecek olan ücretsiz hafta sonu etkinliğinde oyuncular 50’den fazla silah, 30’dan fazla araç, 450 km2’lik alana sahip 4 büyük arazi, bir single ve bir co-op senaryo, eğitim kursları ve çeşitli oyun modlarına erişim sağlayabilecekler. Bilakis deneme sürümü süresince oyun, -%66 indirimde olacak, kaçırmayın!

Bize kalırsa oyuncuların kaçırmaması gereken bir fırsat, zira böyle bir oyunu indirimde bulmak bile bizlere mutluluk veriyorken, bu askeri simülasyon oyununa kısa bir süre için ücretsiz sahip olmak sevinçten havalara uçmamızı sağlıyor, detaylı bilgi için Steam platformunda oyunun  resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz, daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Black Ops 4
COD:Black Ops 4 Blackout için ücretsiz deneme süresinin tarihi açıklandı