Assassin's Creed 3: Remastered

Assassin’s Creed 3: Remastered çıkış tarihi belli oldu

Geliştiricisi Ubisoft olan efsanevi Assassin’s Creed serisinden Assassin’s Creed 3: Remastered, çıkış tarihi belli oldu. Assassin’s Creed 3: Remastered, 29 Mart 2019 tarihinde PlayStation, Xbox One ve PC platformları için yayımlanacak. Oyun, söylentilere göre Nintendo Switch için yayımlanmayabilir!

Efsanevi Assassin’s Creed 3 geri dönüyor!

Assassin Creed 3‘ün yanı sıra, Assassin Creed 3: Liberation‘ın bir zamanlar bir PS Vita‘ya özgü King Washington DLC serisinin Tyranny‘nin yenilenmiş bir baskısı var. Koleksiyonda PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve PC platformlarında 4K HDR yükseltmelerin yanı sıra daha yüksek çözünürlüklü dokular, yeni bir grafik motoru ve diğer birkaç grafik iyileştirmesi de bulunuyor.

Koleksiyon bağımsız olarak satın alınabilir. Ayrıca Assassin Creed Odyssey sezon biletlerine ekstra bir ücret ödemeden de alınabilir. Assassin’s Creed 3, 2012 yılında ilk kez PlayStation 3, Xbox 360, PC ve Wii U platformları için piyasaya sürülmüştü.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyunun ilk halini Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Oyun, 11 Şubata kadar %75 indirimli fiyatına satılıyor.