Bugün Ubisoft, Assassin’s Creed Origins’in çıkışından sonra başlatmayı planladığı indirilebilir içeriği açıkladı.

Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüyle ilgili yayımladığımız haberi görmen lazım! İLGİLİ YAZI

Aşağıda her bir paketin yayınlanma penceresi ve kısa bir açıklama da dahil olmak üzere tüm ücretli içeriğin bir listesini bulabilirsiniz. Görünüşe göre yeni şeyler önümüzdeki yıl Mart ayına kadar gelecek.

  • DLC 1 – Gizli Olanlar : Bu hikaye odaklı güncelleme Kardeşlik büyüme üzerine kuran, işgalci Roma bir kuvvet ile yeni bir bölgede çatışma olarak Assassin’s Creed kökenli olaylardan sonra oyuncular yıllar alıyor. Bu güncelleme oyuncuların karakter ilerlemelerini sürdürmelerine izin vererek düzey sınırını genişletecek . Ocak 2018 ‘de yayımlanacak.
  • DLC 2 – Firavunların Laneti: Mısır mitolojisine odaklanan bu hikaye odaklı genişlemede, oyuncular undead firavunlarına karşı savaşacak ve yeni, mistik bir alanı keşfedecekler. Yolculuklarında, oyuncular Anubis savaşçıları, akrepler ve daha fazlası gibi ünlü Mısırlı hayvanlarla karşılaşacak ve bu sebeple ölen firavunları hayata döndüren lanetin sebebini araştırıyorlar. Firavunların Laneti daha fazla seviye arttıracak ve yeni Yetenekler tanıtacak. 2018 yılının Mart ayında kullanıma sunulacaktır.
  • Roma Centurion ve Horus Paketleri: Yeni kıyafet, silahlar, kalkan ve montaj dahil olmak üzere iki özel eklenti paketi. Kasım 2017’de kullanıma sunulacak.
  • 500 Helix Kredi paketi Oyunun başlangıcında kullanılabilir.
  • Özel nadir bir silah, Calamity Blade Oyunun açılışında mevcut.

Yukarıda listelenen içeriğin tamamı 209.00 ₺  fiyatlı Sezon Geçişine dahil edilecektir.

Neyse ki, yeni içeriğin tamamını ödemek zorunda kalmayacağız çünkü oyunun tadını çıkarmanın yeni yollarını getirecek tutarlı bir ücretsiz güncelleme akışı da olacak.

Aşağıda okuyabileceğiniz gibi içeriğin bir kısmı başlatma etkinlikleri şeklinde gelecektir.

  • Tanrılar Denemeleri: Epik patron, özel zamanlı etkinlikler sırasında gerçekleşen Mısır tanrılarına karşı savaş verirken, muzaffer oyuncular prestijli ödülleri alacaklar. Tanrılar olayının ilk denemesi oyunun başlamasından 15 gün sonra yayınlanacak.
  • Göçebe Çarşısı: Hareketli bir tüccar, gizemli egzotik ödüller kazanmak için oyuncuların günlük görevlerini tamamlamalarını sağlar. Oyunun başlangıcında kullanılabilir.
  • Fotoğraf Modu: Oyuncular, diğer oyuncuların çektiği oyun içi resimlerini keşfederken, Mısır manzarasının güzelliğini yakalayıp paylaşacak ve iç vahşi yaşam fotoğrafçısını şımartacak. Oyunun başlangıcında kullanılabilir.
  • Horde Modu: Oyuncular Gladyatör Arena’da bitmeyen düşman dalgaları ile savaşacaklar. Skorlarını arkadaşlarıyla karşılaştırıp, zamanı uyumsuz olarak sorgulayacaklar. 2018 yılının başında piyasaya sürülecektir.
  • Keşif Turu: Bu yeni eğitim modu, Assassin’s Creed Origins dünyasını savaşsız bir yaşam müzesine dönüştürüyor ve herkese, tarihçiler ve Mısırlılar tarafından küratörlüğünde yapılacak rehberli turlar aracılığıyla Eski Mısır hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunuyor. 2018 yılının başında kullanılabilir.

Assansis Creed Origins için muhteşem yeni 4K görüntüleri izlemek istiyorsanız, o zaman videoyu sayfanın alt kısmında bulabilirsiniz. Assassin’s Creed Origins, 27 Ekim‘de PS4Xbox One ve Bilgisayar için piyasaya çıkacak.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Emirhan GÜNEŞ

Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır.

1 yorum

Ulltio · 15 Ekim 2017 5:59 PM tarihinde

Harika.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.