Ubisoft, Assassin’s Creed Origins için efsane bir sinematik fragmanı yayınladı!

Last updated:

Eski Mısır ile ilgili her detay verilmiş. Assassin’s Creed Origins’in en yeni videosuna hemen göz atın!

Bu sabah Ubisoft, yaklaşmakta olan aksiyon-macera RPG oyunu Assassin’s  Creed Origins için yeni bir sinema fragmanı yayınladı.

Oyun için hazırlanan yeni video, hiçbir oyun ya da eylem sırası içermiyor; bunun yerine, Assassin’s Creed Origins’in içindeki Antik Mısır’ın manzarasını bize gösteriyor. “From Sand” başlıklı trailer, piramitlerden bir tekneye kadar her şeyi gördüğümüzde biraz tuhaf ve hatta bir kedi yavaş yavaş kuma dönüşmektedir. Assassin’s Creed’in yeni oyununun kahramanı olan Bayek ile oynamak için nefeslerimizi tuttuk ve oyunun çıkmasını bekliyoruz. Trailer, ekranda beliren “Bittiği yerde başlıyor” ifadesi ile bitiyor; bu açıkça,  oyunun  kronolojik olarak hikayeli franchise içindeki ilk oyunu olduğu anlamına geliyor.

Assassin’s Creed Origins için yeni video!

Ubisoft, diğer  Assassin’s Creed Origins haberinde Assassin’s Creed’in  Discovery Tour adlı oyunun yeni bir modu olduğunu açıkladı: Antik Mısır“Keşif Turu” modunda, oyuncular oyun içinde çeşitli yerlerde gezerek ve çevrede farklı nesneler ile etkileşime girerek Antik Mısır hakkında daha gerçekçi tarihini öğrenmek mümkün olacak. Ayrıca bu Keşif Turu  oyundan ayrı bir DLC olmayacak. Assassin Creed Origins  piyasaya sürdüğünde en erken 2018 yılında ücretsiz olarak verilecek.

Yayınlanan sinematik trailer videosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun, 27 Ekim’de Xbox One, PS4 ve PC için piyasaya sürüleceğini de berlitelim.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III, Xbox One dosya boyutu 35 GB’a yakın olacak