Astroneer PS4 için duyuruldu ve bir fragman yayımlandı

Oyun, PS4'e Kasım ayında çıkış yapacak.

Şubat ayında yapılan lansmandan sonra, Gearbox Software, ünlü sand-box macera oyunu Astroneer’in Kasım ayında PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu. Ayrıca oyunun ilk piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç ay geçmiştir.

Oyun aslında 2016’da erken erişimdeydi ve tam sürümü Şubat ayında Steam’de yayımlandı. Fragman, bir astronotun bir Dualshock 4 kontrol cihazıyla bir astronotla uğraştığı bir şekilde başlıyor. Astronot kontrol cihazına devamlı basar ve diğer astronota hoş olmayan anlar yaşatır. Ancak bu aslında eğlencelidir de. Fragman oldukça hoş ve içinde biraz Minecraft ile No Man’s Sky esintileri bulunduruyor.

PlayStation 4 sürümü için, PC sürümündeki tüm içerik ve özel bir kıyafet ve vizör ile birlikte gelir. Ek olarak, PS4 sürümü, 4 Eylül’de Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek olan Explorer güncellemesini içerecektir. Oyunu önceden düzenlerseniz, oyunun müziğine ve özel bir temaya erişirsiniz.

PlayStation 4 sürümü, PC sürümündeki tüm içerikleri ve özel bir kıyafeti içerir. Ek olarak PS4 sürümü, 4 Eylül’de oyunun Explorer olarak adlandırılan ve Xbox One ile PC’ye geleceği güncellemesini içerir.

Astroneer 15 Kasım’da PlayStation 4’te piyasaya sürülecek.

Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Astroneer haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Bu tür uzay oyunlarına karşı ilginiz var mı?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Serial Cleaner Nintendo Switch lansman fragmanı yayımlandı