Attack on Titan 2 ekran görüntüleri yayımlandı

Koei Tecmo, birkaç oyun içi ekran görüntüsünün yanı sıra, Attack on Titan 2’nin yeni üyelerini resmi olarak tanıttı.

Koei Tecmo yaklaşmakta olan Aksiyon Oyunu Attack on Titan 2’de yeni ekran görüntüsü ve resim topluluğunu yayınladı .

Öncelikle,  anime hayranının muhtemelen tanıyacağı birkaç yeni oynanabilir karakterin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Hange Zoe

İzci Alayının bir Bölüm Komutanı. Hange, yüksek istihbarat ve mükemmel muharebe becerileri nedeniyle Erwin’in danışmanı görevi görür. Bununla birlikte, Titans’ı yakalama ve araştırmaya olan ilgisi onu sıklıkla Erwin ile anlaşmazlıklara götürür. Normalde yetenekli bir komutan olmasına rağmen, Titans’a olan ilgisi nadiren vahşice dolaşır ve Hange’ın sağ kolu Moblit için çok endişe yaratır.

Erwin Smith

İzci Alay Komutanı. Güçlü liderlik becerileri, Alay’ın oldukça mütevazi üyelerini bir araya getirdi. Bununla birlikte, aynı zamanda insanlığa zafer daha bir adım daha yaklaşmak için gerekli olan herhangi bir kalpsiz karar vermeye hazırlanıyor. Bu amaç göz önüne alındığında, Wall Maria’yı tekrar ele geçirmenin temellerini atmak için kullandığı Expeditions’ın hayatta kalma oranını artırmak için uzun mesafe düşman keşif formasyonunu tasarladı.

Hannes

Garnizon Alayı’ndan alkol tadı olan bir asker. Bir zamanlar Şövalye Titan’ın Shiganshina Distict’e saldırısı sırasında genç Eren ve Mikasa’yı kurtardı ama Titanlar’ın korktuğu Eren’in annesi Caria’yı kurtaramadığı için üstesinden geldi. Saldırıyı takiben sonunda Trost Bölgesi’ndeki Mühendislik Kolordusu kaptanı oldu.

Ian Dietrich

Elit Takımının lideri olarak görev yapan Garnizon Alayı’ndan bir asker. Olağanüstü muharebe becerileri ve sesli kararlar verme kapasitesi Komutan Pyxis’in kendine güvenini kazandı.

Rico Brzenska

Garnizon Alayı’nın bir askeri ve Ian ve Mitabi’nin yanı sıra Elite Squad üyesi. Bir hataya gerekçe olarak, durum istenirse soğuk yürekli kararlar verebilir.

Mitabi Jarnach

Garnizon Alayı’nın bir askeri ve Elite Squad üyesi olan Ian ve Rico. Her ne kadar genelde kötü bir ağzı olsa da, güçlü sorumluluk duygusu hiçbir şeyden önce gelmemektedir.

Bunların arasında yalnızca önceki dizide oynanabilir olan Hange ve Erwin, diğer dörtü tamamen yeni karakterlerdir.

Bunun üzerine, biz de birkaç yeni oyun ekran görüntüleriyle karşılaştık. Yayımlanan bu görsellerde oyundaki farklı karakterlerlerinin farklı yaratıklarla olan mücadelelerini görüyoruz. Yayımlanan bu görsellere haberimizin en üstünden ulaşabilirsiniz.

Attack on Titan 2,  Mart 2018’de dünya çapında yayınlanacak ve şimdilik net bir tarih elimizde yok. Batılı piyasa PS Vita’yı atlayacak ve bunun yerine bir Xbox One sürümü alacak olan Japonya’da PS4, PS Vita, Switch ve Steam için piyasaya sürülecek.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Final Fantasy 15
Final Fantasy 15 son DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı