Mount & Blade II: Bannerlord’a çok yakında kavuşacağız

Geliyor gönlümün efendisi!

Last updated:

TaleWorlds’ün asırlardır beklenen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, çok yakında online kapalı betayla oyuncuların karşısına çıkacak.

Yıllar önce adı duyurulan ancak çıkışı yalan olan Mount & Blade II: Bannerlord, sonunda somut olarak gündeme geldi. Türkiye merkezli TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade serisi, özellikle Warband adlı oyunuyla oyun dünyasına önemli yerlere gelmişti. Yıllar önce serinin en yeni oyununu duyuran TaleWorlds, aradan geçen yıllarda sadece birkaç video ve kendini yineleyen blog yazılarıyla oyuncuları bu serinin devamına dair umutla bu güne kadar bekletti. Sık sık yayınlanan blog yazılarıyla oyuncuları süreçle ilgili bilgilendirmeye devam eden TaleWorlds’ten nihayet somut bir haber geldi.

Bannerlord’a kavuşuyor muyuz?

Bugün yayımlanan yeni haber yazısında oyunun multiplayer modlarından söz eden TaleWorlds, multiplayer modlarını denemek amacıyla online kapalı beta planladıklarını duyurdu. Yazıda ‘Çarpışma’ adlı oyun modundan söz eden geliştiricinin kapalı betayla ilgili açıklaması şu şekilde:

“Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hâlâ geliştirme aşamasında. Hâlâ dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekiyor. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz.”

Uzun süren bu sürece nihayet biz gamerleri de dahil etmeye hazırlanan TaleWorlds’ün kapalı betayı ne zaman başlatacağına dair bir bilgi henüz ortada yok. Şirket, çok yakında kapalı betayla ilgili daha fazla bilginin duyurulacağını belirtti.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed