Bannermen çıkış yaptı

Strateji oyunu Bannermen, Steam’de yayımlandı

Bağımsız yapımcı Pathos Interactive tarafından geliştirilen orta çağ temalı RTS oyunu Bannermen, bugün geçtiğimiz saatlerde Steam üzerinde yayımlandı!

Oyunu biraz özetlememiz gerekirse şöyle açıklayalım; Bannermen, valtoria adı verilen bir kıtanın orta çağ dünyasında gerçekleşen gerçek zamanlı 3D bir strateji oyunu. Tıpkı Age of Empires serisi gibi eski nesil stratejiyi kendine tema alan Bannermen, çıkış yapmasının üzerinden neredeyse daha 24 saat geçmemiş olsa bile satın alan kullanıcılara keyifli dakikalar yaşattı!

Oyun içerisinde Age of Empires’ta ki gibi gerçek devletler bulunmuyor, bunun yerine sanal devletler çevrim içi oyunlarda mücadeleler yaparak dereceli sistemde yerlerini alıyorlar.

Bannermen şu anda indirimde!

Çıkış yapmasıyla beraber aynı zamanda Bannermen, şu anda -%10 indirimli olarak 45,00₺ karşılığında satışta! 28 Şubat tarihine kadar olan indirim süresi boyunca oyunu bu fiyat karşılığında temin edebilirsiniz.

Bannermen sistem özellikleri

Minimum

  • 64 Bit işlemci ve işletim sistemi
  • Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • Intel Core i3-4340 / Amd FX-6300
  • 6 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX sürüm 11
  • 20 GB kullanılabilir alan

Bannermen geliştiricisi Pathos Interactive, sistem gereksinimlerinin tam olarak oturmadığını, oyuna gelecek güncellemelerle beraber değişebileceğini açıkladı. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın, bu oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve oyunu satın almak için Bannermen Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Super Mario Odyssey
Super Mario Odyssey için yeni bir fragman yayınlandı!