Battlefield 1

Battlefield 1’i Xbox One’da sadece 55 TL’ye alabilirsiniz!

Xbox One’da Battlefield 1 için %70 indirim var. Bunun için 55 TL gibi düşük bir fiyatla satın alabilirsiniz. Almak isteyenler buraya tıklayabilir.

Oyun, tarihin en büyük çatışmalarından bazılarına dayandığı için çoğu kişi tercih ediyor. Oyun, Electronic Arts tarafından piyasaya sürülen bir oyundur. Adı Battlefield 1 olmasına rağmen, Battlefield serisinin on beşinci oyunudur. Oyun 21 Ekim 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve Windows için dünya çapında yayımlandı.

Battlefield 1

Battlefield 1’i Xbox One’da sadece 55 TL’ye alabilirsiniz!

Hikaye teması Birinci Dünya Savaşı dönemine dayandığı için Battlefield 1 önceki oyununa benziyor. Oyuncular, Birinci Dünya Savaşı’ndaki silahlarından bazılarına yer veriyor.

Oyuncular tanklar, araba, kamyonlar, torpido tekneleri, hava el sanatları, keşif araçları, hava gemileri ve aynı zamanda savaş atları kullanabilirler. Geri kalan özellikler aynıdır ama yıkılabilir ortamlar önceki oyunlardan çok daha iyi tasarlanmış diyebilirsiniz. Savaşa girerkenki heyecanı hissedebilirsiniz.

Battelfield 1

Oyuna 64 oyuncuya kadar çıkabilen çok oyunculu mod geliyor. Takım olarak girme sistemi tanıtıldı, bu da bir takımda birlikte oyuna girebileceğinizi açıklıyor. Haritalar, Arabistan, Batı Cepheleri ve Alpler alanlarını içerir. Oyun “Çok oyunculu, Conquest, Deathmatch, Operasyonlar, Hakimler ve diğerleri” olmak üzere altı mod içerir.

Daha fazla haber için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Ripped Pants At Work için ilk video yayımlandı