Battlefield 1′in sonraki ek paketi olacak olan Turnning Tides, PlayStation 4 , Xbox One ve PC’de oyunculara yeni haritalar ve yeni bir operasyon modu, yeni silahlar ve yeni bir Elite Sınıfı ile birlikte çok yakında piyasaya sürülecek. Üçüncü DLC, iki dalga halinde piyasaya sürülecek. Bunlardan birincisi Gelibolu yarımadasının 1915 İngiliz amfibi istilası sırasında piyasaya sürülecek.

“İlk dalga” 11 Aralık’ta piyasaya sürülecek. İlk haritalar, yeni operasyonlar sırasında yer alacak Cape Helles ve Achi Dad olacak. Turning Tides için yayımlanan videolar, yeni Infiltrator Elite Sınıfını tanıtıyor. Cephaneliğinize eklenecek altı yeni silah ve yakın döşeme silahı olacak. Ayrıca bir L Sınıfı Destroyer ile dalgaları yönetme şansınız da olacak.

Turning Tides’deki “ikinci dalga” ise Ocak ayında çıkacak ve oyuncuları Kuzey Denizi’ne iki benzersiz daha da eşsiz bir şekilde  Zeebrugge ve Heligoland’a götürecek. Yeni Kraliyet Deniz Kuvvetleri ile savaşmk ve “C-Serisi Uçuş Şampiyonasında Yükselme” şansını elde edeceksiniz. Hemen yukarıdan yeni gelecek bu DLC ile ilgili yayımlanan bir oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Üçüncü genişleme yayınlanma tarihi ile birlikte bir dizi başka Battlefield 1 haberi var. 22 Kasım-4 Aralık ve 8-10 Aralık tarihleri ​​arasında, oyuncuların Fransız ve Rus orduları ile ya da savaşa müsaade edilecek.

27 Kasım’da, Suez haritasına Frontlines Modu ekleniyor ve oyunculara, haritadaki zincirleme kontrol noktaları için mücadele ettiğiniz Conquest ve Rush modlarının bir karışımı ile mücadele etme şansı verilecek.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.