Battlefield 1’in Cephe Hattı moduna yeni bir harita eklendi

Cephe Hattı modu, hiç şüphesiz ki Battlefield 1 oyuncularının oynamaktan büyük keyif aldığı modların arasında yer alıyor. Oyun içerisindeki birçok haritanın da bu kapsamda seçilebildiği Cephe Hattı modu, harita listesi olarak genişlemeye devam edecekmiş gibi görünüyor.

Battlefield 1'in Cephe Hattı Moduna Yeni Bir Harita Eklendi
Oyunpat

Battlefield 1 oyuncuları haritadan memnun kalacak gibi.

Cephe Hattı modu, Battlefield 1 oyununa They Shall Not Pass ile katılmıştı. Fetih ve Akın modlarının aynı potada eritilmiş hali olarak düşünebileceğimiz bu mod, Amiens, Argonne Ormanı, Balo Salonu Baskını, Monte Grappa ve Süveyş de dahil ana oyunun haritaları ve They Shall Not Pass içeriği ile gelen haritaların tamamında oynanabiliyor. Tabii ki liste bu kadarla sınırlı kalmayacak.

Battlefield 1
Oyunpat

Sizlerin de hemen yukarıdaki Twitter gönderisinde de gördüğü üzere, Sina Çölü haritası da Cephe Hattı modundaki yerini aldı. Bir diğer deyişle, Cephe Hattı modunda artık Sina Çölü haritasını da seçebileceğiz. Öte yandan, bir diğer ana oyun haritası olan St. Quentin Scar da eş zamanlı olarak Battlefield 1 oyunun test sunucularındaki yerini aldı. Bu da demek oluyor ki, yakın bir zamanda St. Quentin Scar haritası da Cephe Hattı moduna görebileceğimiz anlamına geliyor.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Middle-earth: Shadow of War Steam Aile Paylaşımı’nı desteklemiyor