Battlefield 5

Battlefield 5 Battle Royale modu sızdırıldı

Son zamanlarda çok popüler olan Battle Royale, Call of Duty den sonra Battlefield 5 içerisinde de karşımıza çıkıyor. Battlefield 5’in tanıtılmasından sonra Battle Royale Modu geleceği açıklaması bende dahil birçok oyuncuda merak uyandırdı. Battlefield 5’in yeni Battle Royale modu Firestorm için çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Battlefield 5 Battle Royale Modu; Firestorm, Mart 2019’da çıkış yapıyor!

Yapımcı şirketin açıklamalarına göre Battlefield 5 Battle Royale Modu Firestorm 2019 yılının mart ayında bizlerle buluşacak. Toplamda 64 oyuncuya kadar destek sunacak olan Firestorm’da 4’er kişilik takımlar halinde mücadele edeceğiz!

Mart 2019 da yayımlanacak olan Battlefield 5 Battle Royale Modu Firestorm, haritası ve kendine has yenilikleriyle beraber  oyuncular güzel vakit geçirecek. Firestorm moduyla birlikte oyuna bambaşka bir atmosfer katmayı hedefleyen yapımcılar, yıkım teması ile oyuncuları epey etkileyebilir!

Grand Operation adı verilen oyun modu ile birlikte, Battle Royale benzeri dinamikler oyunculara sunulacak. Hikaye desteği bulunan bu oyun modu, 64 kişi ile birlikte günlerce süren bir savaşı konu alacak ve ölümün dönüşü olmayacak. Aynı zamanda dinamik yapısıyla türe yeni bir soluk getirecek. Battlefield 5 Battle Royale Modu Firestorm hakkında daha fazla bilgi almak ve yeni oyun haberlerinden anında haberdar olmak için takipte kalmayı unutmayın!  Battlefield 5 şu anda origin üzerinde mevcut!

Daha Fazla İçerik
Project Cars 2 4K görüntü kalitesi performansı