Battlefield

Battlefield 5 %50 indirimi, satın alanları hayal kırıklığına uğrattı

EA, kısa bir süre önce Battlefield 1 ve 4 oyunlarına sahip olanlar için %50 ye varan bir Battlefield 5 indirimi yayımladı.

Çıktıktan kısa bir süre sonra oyunu alanlar büyük bir bozguna uğrarken Battlefield 1 ve 4 oyunları sahipleri fakat 5’i henüz almamış olanlar için iyi bir haberdi. Kısa bir süre önce alanlar, 1 ve 4 sahip olanlarla aynı olması daha da durumu kötüleşti.

Öfkeli müşteriler EA’yı haklı olarak şikayet etmeyi gündeme getirdiler. İndirimin sebebi ise akıllarda soru işareti bıraktı. Büyük bir olasılıkla ya ilk sürümünün piyasadaki değer görmemesiydi ya da Yoksul PR stratejesi nedeniyle “Oyunumuzla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, oynamayın “ mesajı idi. Kötü bir hamle yapan EA sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Ayrıca bizlerin görüşleri de EA‘nın bu durum ile hata yaptığı yönünde. Fazlasıyla can sıkan bu durumda, oyuncuların %50 indirimli olsa bile satın alıp, belirli bir ücret ödeyip, o oyuna sahip olmaları ve hayal kırıklığına uğramasına bir çözüm bulmak onların birincil görevleri olmalı.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Override: Mech City Brawl
Override: Mech City Brawl ilk DLC karakteri, Stardust açıklandı!
%d blogcu bunu beğendi: