Battlefield 5

Battlefield 5 Lightning Strikes güncellemesi için fragman yayımladı

Last updated:

Battlefield 5 oyununun savaş gelgitleri yürüyüşüne devam ederken, oyunun ikinci bölümünü içerecen Lightning Strikes güncellemesi bu hafta içerisinde başlıyor.

İkinci bölüm, araç savaşı ve hızlı piyade hareketine odaklanan büyük tanklar ve büyük patlamalar hakkında olacak. 17 Ocak tarihinden önce ikinci bölümü anlatan yeni bir fragman yayımlandı.

Lightning Strikes, yeni teçhizatın, silahların ve araçların yanı sıra Rush modunun geri döndüğünü gösteren ve Şubat ayında çıkacak dört oyuncu için ortak bir mod olan Combined Arms’ı tanıtıyor. Düşmanlarıyla dolu çeşitli haritalarda oynanan bir dizi Combat Strike görevine benzetiliyor. Daha odaklı bir Conquest sürümü istiyorsanız, 16 kişilik bir Squad Conquest modu da geliyor.

Lightning Strikes, Mart ayına kadar sürecek ve haftalık etkinliklerle ve ödüllerle tamamlanacak. DICE henüz ek notları yayınlamadı.

Daha önce ortaya çıkan sızıntılara göre  gerçek parayla satın alınabilecek oyun içi para birimi Battlefield Currency 18 Ocak tarihinde oyunda mevcut olabilir.

Battlefield 5 oyununun ikinci bölümü olacak olan Lightning Strikes, 17 Ocak 2019 tarihinde yayımlanacak ve Mart ayında erişime kapanacak. Ayrıca Battlefield 5, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows PC  platformları için mevcut.

Daha Fazla İçerik
Hitman HD Enhanced Collection
IO Interactive, Hitman HD Enhanced Collection hakkında açıklamalar yaptı