Battlefield 5

Battlefield 5’e Nvidia DLSS desteği geliyor

Last updated:

Battlefield 5 için yeni bir güncelleme yayımlandı! Bugün yayımlanan güncelleme, oyuna 4 kişilik bir co-op savaş modu ve bunların yanı sıra Nvidia DLSS desteği ekliyor!

Battlefield 5 yeni güncellemesiyle, Combined Arms savaş modunda yerini al!

Battlefield 5 için yayımlanan yeni güncelleme, oyuna 4 kişilik bir co-op savaş modu ekliyor. Combined Arms adlı mod içerisinde 4 farklı harita ve 8 farklı PVE görevi bulunuyor, düşmanlarınızı yenmek için yanınıza 3 arkadaşınızı almanız ve kendi ekibinizi kurmanız gerekiyor! Bunların yanı sıra ise bilinenlere göre beklenen Rush modu, mart ayının başlangıcında çıkış gösterebilir.

Ayrıca Battlefield 5 yeni güncellemesi RTX ekran kartları için Nvidia DLSS desteği sağlıyor, oyunun geliştiricileri, Nvidia DLSS desteğiyle beraber QHD ve 4k çözünürlüklerinde kenar yumuşatmaya ihtiyaç duymadan daha güzel görsellere ve daha iyi performansa sahip olabileceğinizi açıkladı.

Ayrıca yeni Battlefield 5 güncellemesinde bulunanlardan birazını sizler için derledik;

  • Yeni haritalar
  • Combined Arms savaş modu
  • Yeni araç ve silahlar
  • Öldürme süresi (TTK) Ölüme kadar geçen süre (TTD)

Tabi ki yeni Battlefield 5 güncellemesi bunların yanı sıra daha birçok yeni içerik ve özellik içeriyor, ayrıca yapımcılar tarafından yeni Battlefield 5 güncellemesiyle beraber oyunda bulunan birçok hatanın düzeltildiği açıklandı! Tüm yama notlarına buradan bakabilirsiniz, daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Beat Saber
Beat Saber oyununa POP/STARS müziği eklendi