Beat Saber

Beat Saber için ilk Eklenti Müzik Paketi 14 Mart’ta yayımlanacak

Beat Saber, 14 Mart’ta başlayacak yeni müzikleri oyuna eklemeye hazırlanıyor. Beat Saber‘in muhtemelen VR ve kulaklık oyunları için mevcut en iyi oyunlardan biri olduğunu inkar etmek mümkün değil. Son derece bağımlılık yapan ritim oyunu fazlasıyla eğlenceli ama muhtemelen Beat Saber’in en büyük sorunu, yeterli şarkıya sahip olmamasıdır. Neyse ki, bu yakın gelecekte değişecek.

Beat Saber

Beat Games kısa süre önce Beat Saber için ilk Eklenti Müzik Paketi‘nin 14 Mart‘ta yayımlanacağını duyurdu. Bu DLC, hem oyunun hem PlayStation 4 hem de PC sürümlerinde aynı anda yayınlanacak. Beat Saber‘e daha önce yapılan yeni şarkıların aksine, Music Pack 1 parayla satın alınabilecek, ancak fiyat henüz belirtilmedi. Beat Saber‘deki Müzik Paketleri parayla satın alınsa da, Beat Games zamanla oyuna ücretsiz yeni parçalar eklemeyi planladığını söylüyor. Twitter‘da ki bir hayranın sorusunu yanıtlarken, Beat Games oyuna bu yeni ücretsiz eklemelerden bazıları neredeyse eklenmeye hazır olduğunu belirtti.

Beat saber’ın yeni kullanıcı arayüzü tanıtıldı!

Aşağıdaki tweet üzerinden Beat Saber‘de yakında yayımlanacak olan yeni kullanıcı arayüzünü de  görebilirsiniz. Bu tasarım yeniliği, menülerde gezinmeyi ve Beat Saber’in müziğine göz atmayı daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Beat Saber şimdi PlayStation 4 ve PC‘de mevcut.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Beat Saber resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz, daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Monster Hunter: World’un betasında 10 milyon saat oynanıldı!