Beat Saber’ın oynanış videosu yayımlandı

Last updated:

Hyperbolic Magnetism‘in yeni eseri olan Beat Saber‘ın oynanış videosu fazlasıyla dikkat çekmeyi başardı. Oynanış videosunu izlediğimizde biraz Fruit Ninja‘nın havasını hissediyoruz. Bu sefer meyveleri değil önümüze çıkan kutuları parçalıyoruz. Ayrıca keserken kullandığımız Star Wars ışın kılıçları oyunu daha havalı kılmış.

Piyasaya sunulan her oyunun fragmanı veya oynanış videoları genellikle 1 dakikadan az sürede sizi şaşırtamaz. Ama Beat Saber öyle değil. Yayımladıkları 34 saniyelik oynanış videosu ile izleyenleri büyüledi. Oynanış videosunu izlediğinizde, sanal gerçekliği üst düzeye taşıyan ve tatmin edici bir psychedelic techno tabanlı ritim oyunu.

Yayımlanan videoya göre, karanlık bir ortamda prizmalar içerisinden geçerek mavi veya kırmızı renkli yön oklarının bulunduğu kutucukları parçalıyorsunuz. Tatmin edici bir ritim ile kutucukları parçalar iken bir yandan da puan kazanmış oluyorsunuz.

Beat Saber’ı ilk defa duyuyorum. Biraz bahseder misiniz?

Oyun ilk olarak 2016 yılı içerisinde gelişim ve yapım aşamasına girdi. Fruit Ninja ve Guitar Hero oyunlarından ilham ile yapılmış olan Beat Saber, 2018 yılının ilk çeyreğinde PC ve PlayStation 4 (PSVR aracılığıyla) üzerinde oynanışa açık sunulacak.

Nisan 2018’den önce çıkacak olan oyunun oynanış videosunu izleyin. İçinizden mutlaka bir kaçınız oyunu istek listesine ekleyecektir. İşte oynanış videosu:

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Sea of Thieves
Sea of Thieves oyunu için yeni açıklamalar yapıldı