BioMutant için yeni ekran görüntüleri yayımlandı

Last updated:

Experiment 101 ve THQ Nordic, gelecek yıl PC, PS4 ve Xbox One‘da yayınlayacak olan BioMutant için yeni ilginç ekran görüntülerini yayınladı.

Gamescom’da bu yılın başlarında Experiment 101 ve THQ Nordic‘in ortaya çıkardığı BioMutant, kendini ilginç ve yaratıcı yeni bir oyun olarak hızla geliştirilmeye başlandı ve şahsen 2018 yılında en çok beklenen oyunlardan biri. Bugün geliştiriciler, oyunun kapsamını ve daha önce görmediğimiz bazı ilginç düşmanları sergileyen oyun için yedi yeni ekran görüntüleri yayımlayarak oyun için yeni bir gelişmeyi ortaya serdi.

BioMutant için birbirinden güzel ekran görüntüleri yayımlandı!

İlk ekran görüntüsü, karakterin başka bir ekran görüntüsünde tırmanmakta olduğu anlaşılan geniş bir uçurum arayan ana özelleştirilebilir karakteri gösterir. İlginç bir şekilde, sonraki ekran serileri, farklı ortamlarda çeşitli yeni Cerberus esinli düşmanlarını sergiliyor. Bu düşman, oyuncuların yeni güç kazanmak için maceralarında savaşmak zorunda kaldıkları pek çok farklı Mork‘dan biri olabilir.

Sonraki iki ekran görüntüsünde, oyuncuların kontrol edebileceği dev bir mekanik robot ve kayalık bir sahil boyunca yürürken ana karakter görüyoruz. Son ekran görüntüsünü en ilgi çekici buluyorum, çünkü oyuncu karakterinde kollarında bir genç yaratık bulunduğunu gösteriyor. Bu sahnenin oyun hikayesine nihai olarak nasıl oynayacağını görmek ilginç olacak, çünkü bu pek çok ayrıntıya sahip değiliz.

Haberimiz boyunca oyuna dair yayımlanan yeni ekran görüntülerini kontrol edebilirsiniz. BioMutant şu anda PC, PS4 ve 2018’in başında Xbox One için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Daha Fazla İçerik
Jump Force
Jump Force Sistem Gereksinimleri