BioWare, Anthem hakkında açıklamalar yaptı

"Beklenenden zorluydu." diyor BioWare.

BioWare, Anthem hakkında açıklamalar yaptı
BioWare, Anthem hakkında açıklamalar yaptı
Last updated:

Anthem, piyasaya sürüldüğünden bu yana oyundaki aniden kapanma hatalarından silahlardaki sorunlara ve daha birçok sıkıntıyla karşılaştı. Ve şimdi BioWare Genel Müdürü Casey Hudson, uzun vadeli destek için tavsiyelerde bulunurken aynı zamanda piyasaya sürüldükten sonra karşılaşılan hataları kabul etti.

BioWare, Anthem hakkında açıklamalar yaptı

BioWare Blog üzerindeki oyunun piyasaya sürülmesi sonrası bir güncellemede, Hudson bunun “beklenendan daha zorlu bir piyasaya sürülüş” olduğunu ve Anthem‘in geliştirici ekibinin “beklenmeyen sorunların ortaya çıkma ihtimaline hazır olduğunu” söyledi. Başka bir açıdan, sorunların derecesinin oyuncuların sayısı artıncaya kadar belirgin olmadığını ve stüdyonun toplumun bu konulardaki hayal kırıklığını paylaştığını söyledi diyebiliriz Hudson.

Ayrıca Hudson“Birisini oyunun tadını çıkarmaktan alıkoyacak herhangi bir sorunu duymak beni üzüyor.” dedi. “Bunu kişisel olarak alıyorum ve en hızlı ve en güvenli şekilde size iyileştirmeler yapmak bizim önceliğimiz.” diye de devam etti.

BioWare, Anthem hakkında açıklamalar yaptı
BioWare, Anthem hakkında açıklamalar yaptı

Ardından Anthem için kurulan geleceğe yönelik planlar hakkında bahsetti. Geliştirme ve güncellemelerin, oyunun yağma sistemine, oyunun akışına ve istikrarlaştırma konusunda geldiğini açıkladı. Ayrıca ileride oyunda daha fazla yapılabilecek dünya etkinliği ve hikaye kısmı için içerikler gelecek, bu da söylendi.

“Ama orada şüphecilik var.” dedi Hudson. “Eleştirileri ve şüpheleri duyuyoruz. Ama yine de devam edeceğiz, her gün sürekli değişen bir dünya olan Anthem geliştirici ekibimiz tarafından sürekli değişen ve gelişen, geleceğe iyi destek olan Anthem’de çalışacağız.”

Anthem, piyasaya sürüldüğünden bu yana PS4 konsollarını çökertti, oyuna yanlış güncellemeler yapıldı -ki bu oyunun daha fazla bozulmasına neden oldu-, oyun vasat değerlendirmeler aldı ve SonyAnthem için iade başlattı. Anthem, çıktığından bu yana birçok olayla karşılaştı fakat umuyoruz ki bunların üstesinden gelecek ve çok daha iyi bir oyun olacak…

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Ayrıca Anthem resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
Sevgiler,

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Baba is You
Baba is You 13 Mart’ta bizlerle buluşacak