Epic Games

Bir Epic Games eksiği daha, E-Posta doğrulaması

Epic games’in E-posta doğrulamasını bulundurmuyor olması, milyar dolarlık bir şirket için ciddi anlamda zararlar ortaya koyabilecek büyük bir eksik.

Epic Games’in büyük açığı E- Posta Doğrulaması!

Zira Epic store’a, başka bir cihazdan giriş yapmak istediğinizde E-posta doğrulaması karşınıza çıkmıyor. Bu durum hesabınızın 3. Bir kişinin eline geçmesine neden olabilir. Reddit kullanıcısı olan bir yayıncı bu durum hakkında Epic Games’e bir mesaj gönderme amacıyla yayın esnasında bu sorunu yaşayan birçok kişiyi yayına çekerek kendi seslerini duyurmaya çalıştı!

Kuruluşundan bu yana Epic Games, ana ilkesi olan tüketici dostu hizmetlerde büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Epic store da e-posta doğrulamasının yanı sıra bölgesel fiyatlandırma sorunu vardı ancak yakın zamanda bölgesel sorunu çözdüler. Ama halen çözemedikleri 2 sorun var. Geri ödeme politikası ve oyun inceleme bölümü. Ne yazık ki satın alıp beğenmediğiniz bir oyunun iadesi mümkün değil. Ayrıca oyunlar için inceleme bölümü mevcut değil. Bu eksiklikler oldukça fazla hayal kırıklığı yaşatıyor.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Epic Games ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown’s Battlegrounds
PlayerUnknown’s Battlegrounds Xbox One’da 1 milyon oyuncuya ulaştı
%d blogcu bunu beğendi: