Black Mirror için yeni bir oynanış videosu yayımlandı

Last updated:

Black Mirror önümüzdeki hafta PC, PS4 ve Xbox One’da piyasaya çıkıyor. Oyun çıkmadan önce oyunun oynanış videosuna göz atmanızı öneririz.

Ağustos ayında, THQ Nordic ve KING Art Games ( The Cüceler ) , klasik nokta-ve-tıkla macera serisinin yeniden başlatıldığı Black Mirror‘ı duyurdu . Artık geliştiriciler 28 Kasım‘da piyasaya sürülmesinden bir hafta önce böyle bir şeyi açıkçası bekliyorduk. Geliştiriciler, oyunun gerçekte nasıl oynadığına daha iyi bir bakış sağlamak için yeni bir oynanış fragmanı yayımladı.

Black Mirror, oyunun ortamlarını sergilemek için sabit kameralar kullanır ve yakın çekim araştırmaları ve oyunların çoğunda ana karakter olan David’i perişan eden kabus görüntüleriyle etkileşime odaklanır. Black Mirror, babasının intihar ettiği gerçeğinden dolayı İskoç Dağları’ndaki ailenin atalarının evine çağrılan David Gordon’un hikayesini anlatıyor. Ancak babasının ölümünün durumu şüpheli görünüyor, bu nedenle David araştırmaya başlar ve beklediğinden daha fazlasını keşfeder.

Haberimizin en üstünden oyunun oynanış videosuna göz atabilirsiniz. Black Mirror PC, PS4 ve Xbox One için 28 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 için gelen yeni güncelleme