Black Ops 4

Black Ops 4, 8 Ocak güncelleme notlarını açıkladı

Treyarch, 8 Ocak tarihindeki Black Ops 4 düzeltmesi için yama notlarını yayımladı ve gelecek haftaki güncelleme hakkında bazı bilgiler verdi.

Önceki günün erken saatlerinde Call of Duty: Black Ops 4, yeni bir düzeltmenin parçası olarak “Endurance Chaos Moshpit” adlı yepyeni bir çalma listesi aldı, ancak güncellemenin başka ne eklediği hakkında bir fikrimiz yoktu.

Ancak oyunun geliştiricisi olan Treyarch‘ın bu haftaki yama notlarını yayınladığı gibi, gelecek hafta ne bekleyeceğimiz konusunda bir fikrimiz oldu.

Yukarıda bahsedilen çalma listesinin yanı sıra, düzeltme, Torque Barikatı, Mantis puanları ve daha fazlası olmak üzere birkaç çok oyunculu özelliğinin bahsi geçti.

Ek olarak oyundaki Zombilerde birkaç düzeltilme görüldü. Dead of the Night ve IX‘le ilgili dört konu da dahil.

Oyunu PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC platformları için satın almak istiyorsanız Amazon üzerinden buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Tüm düzeltmeleri görmek istiyorsanız aşağıdaki buraya kelimesine tıklayarak Reddit üzerinden tüm düzeltme listesini görebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Yukarıda bahsettiğimiz tüm düzeltme listesine göz atmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Gran Turismo Sport’un Ocak güncellemesi karşınızda
%d blogcu bunu beğendi: