Black Ops 4

Black Ops 4 Blackout haritası yakında büyük değişiklikler alacak

Geliştiricileri Treyarch, Raven Software ve Beenox olan Black Ops 4 oyununun Blackout haritası yakında büyük değişiklikler alacak. Resmi Call of Duty Twitter hesabından yayınlanan yazıya göre şimdi Black Ops 4, Blackout modu haritasına gelecek olan bazı önemli değişikliklerle uğraşıyor.

Yüklenen şifreli video, harita üzerinde yayılmış küçük kırmızı X işaretlerin bulunduğu geçerli haritanın bir planı ve bu kesin konumlarda değişikliklerin yapılacağına dair bize ipucu veriyor. Haritanın sağ alt köşesinde, yeni bir çöl yeri alacağımızı düşündüğümüz türbinin yanındaki büyük bir X işareti var.

Black Ops 4 Blackout haritası yakında büyük değişiklikler alacak

Haritada, herkesin haritanın su bölümünde yeni bir yer olmasını beklediği belkide başka bir dairede görülebilir. (Tahminimce Black Ops 2‘den Carrier haritası olabilir ama bu sadece benim fikrim.) Bazı oyuncular Buried Black Ops 2‘den bir işaretin keşfedilmesinden bu yana hala gelmesini bekliyorlar, ancak Treyarch‘ın bu yeni videosu önceki videolardan daha şifreli olduğu için bu sefer ne olacağını tahmin etmek gerçekten zor.

Black Ops 4‘ü PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite’ın en son güncellemesi otomat getiriyor