Black Ops 4

Black Ops 4 gelecek hafta yeni bir fragman alacak

Last updated:

Geliştiricileri Treyarch, Raven Software ve Beenox olan Black Ops 4 gelecek hafta yeni bir fragman alacak. “The Replacer” adıyla 20 Şubat gününde yayımlanacak. Activision ve Treyarch, nihayet Black Ops 4’ün yaklaşmakta olan DLC’sini ve oyun içi güncellemesinin yayımlanmasını kutlamak için gelecek hafta yeni bir fragman yayımlayacak gibi görünüyor.

Black Ops 4 gelecek hafta yeni bir fragman alacak

Tabii ki fragmanla ilgili ayrıntılar pek fazla değil. 20 Şubat 2019 Çarşamba günü gelmesi dışında, hiçbir şey bilmiyoruz. Mantıken henüz fragman resmi olarak onaylanmamıştır, çünkü ilk olarak bir Twitter kullanıcısı tarafından sızdırılmıştır. Bilginin sızdırılmasından birkaç saat sonra, Treyarch‘ın üst düzey oyun tasarımcısı Matt Scronce‘ın tweet’i beğendiğini ve doğru olduğunu onayladı.

Black Ops 4‘ü PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden oynayabilirsiniz. Bilmeyenler için Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Ayrıca oyunun sahipleri tarafından %86 oranında beğenildi. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Exclusive ARMS 3.2 güncellemesi duyuruldu