Üstten görünümlü RPG oyunu Black Skylands duyuruldu

Oyun, TinyBuild tarafından PAX West 2019'da duyuruldu.

TinyBuild bu haftaki PAX’e yaklaşmakta olan birkaç projeyi duyurmak için geldi. En ilgi çekici olanlardan biri, Hungry Couch Games’den Black Skylands olabilir. Oyun üstten görünümlü, aksiyon RPG ve bazı hoş görünümlü zeplin mücadeleleri içerir. Black Skylands’a hala bir yıldan daha uzun bir süre var ama oyun için bir video yayımlandı ve dürüst olmalıyız, çok hoş gözüküyor.

Black Skylands, binlerce yüzen adadan oluşan bir Dünya üzerinde kuruludur. Barış ve refah bulmak için Skylands’a ulaşmaya çalışan bir zeplin kaptanı olarak oynuyorsunuz. 25 farklı silah kullanarak hem karada hem de havada savaşacaksınız. Farklı mermi tipleri, özel yetenekler, oyuncu ve gemi yükseltmeleri ile karakterinizi ve geminizi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun derin bir RPG içerecekmiş gibi görünüyor.

Açık dünya, çok sayıda farklı doğalara sahip 50 farklı adadan oluşur. Hırslı ve iddialı bir proje gibi gözüküyor ve umarım Hungry Couch hedeflediğine ulaşabilir. Yapabiliyorlarsa, bu oyunun kesinlikle biraz potansiyeli var gibi görünüyor. Gerçekten piksel grafikleri çok seviyorum. Ayrıca oyunun bazı kişiler tarafından Bioshock Infinite’ye benzetildiğini gördüm.

Oyun, 2020’de çıkacak gibi görünüyor.

Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Black Skylands haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Oyun hakkında neler düşünüyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Last of Us Part II
The Last of Us Part II için dinamik bir video yayımlandı