Blacklight: Retribution

Blacklight: Retribution oyunu sunucularını kapatıyor

Eğlenceli ve ücretsiz çok oyunculu oyun olan Blacklight, 2012’de çıkan Blacklight: Retribution oyununun sunucularını gelecek ay kapatacak. Geliştirici Zombie Studios, 2015 yılında kapanmıştı ancak yayıncı Hardsuit Labs, oyunu devam ettirdi.

Blacklight: Retribution devri 11 Mart’da sona eriyor!

Reddit yayınında, sunucuların 11 Mart gününde kapanacağını ve o zamana kadar mağazadaki tüm öğelerin ücretsiz olarak kullanılabileceğini doğrulandı.

Hardsuit Labs, bir süredir geliştirme ekiplerinin ve liderliğin tam odaklanmasını gerektiren çok ilginç bazı projelerde yer aldı. 

Stüdyo kapasitesi ve kaynakları tamamen bu projelere dahil olmuştur ve öngörülebilir bir gelecek için olacaktır. Bu nedenle resmen artık Blacklight: Retribution için düzeltme, güncelleme veya teknik desteği yapmayacağız

Oyunu bilmeyenler için birkaç bilgi verelim. Blacklight: Retribution oyunu 3 Nisan 2012 tarihinde Birinci şahıs nişancı oyunu olarak Hardsuit Labs tarafından piyasaya sürülmüştü. Oyun, Blacklight serisinin bir parçasıdır, %93 oranında beğenildi. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyunu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde 11 Mart 2019 gününe kadar oynayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
My Nintendo
My Nintendo, platformuna yeni ödül ve indirimler ekleniyor