Oyuncular popüler modun Blackout’tan çıkarılması yüzünden kızgın

Oyuncular, oyundan Hot Pursuit'in silinmesine tepki gösteriyor

Battle Royale moduna ikinci bir Call of Duty Blackout haritası olan Alcatraz eklendi. Ancak, son derece popüler Hot Pursuit listeden kaldırıldı. Oyuncular da buna oldukça fazla tepki gösterdi.

Alcatraz Haritası

Duty Call, hayranları Alcatraz’ın aslında tamamen yeni bir harita olacağını söyleyen şok duyuruları ile oldukça şaşırttı. Hijacked veya Ghost Town’a benzeyen yeni bir yer veya “ilgi çekici nokta” olması bekleniyordu.

Oyuncular hala Alcatraz’ın sunduğu oyundaki sert değişime alışmaya devam ediyor. Bu, Blackout’un ücretsiz erişim promosyonunu kullananlar için etkisiz; çünkü bu oyuncuların çoğu, Call of Duty’nin Battle Royale modunu ilk kez deneyimliyorlar.

Bazıları, Alcatraz’ın tanıtımının hayal kırıklığı yarattığı kanaatinde. Bu, Alcatraz’ın kendisinden uzak, kötü olduğu için değil, ancak tartışmasız Blackout’un bu güne kadarki en iyisi pahasına olduğu için.

Hot Pursuit, Blackout’tan, en azından şimdilik, tamamen kaldırıldı.

Hot Pursuit kaldırıldı

Hot Pursuit modu, Operation Grand Heist güncellemesinin bir parçası olarak oyuna eklenmiştir. “Down But Not Out” konseptini ve yeni araçları birleştirdi. Polis aracı ve kaçış spor arabalarının hızlı temposuyla birlikte yeniden doğmuş Blackout, oyuncularıyla rezonansa girdi.

Ancak, oyuncuları Alcatraz’ı denemeye teşvik etmek için bu mod kaldırılmıştır. Bu, iki nedenden ötürü şaşırtıcıdır, öncelikle Alcatraz’ın atmosferi hiçbir oyuncu sıkıntısı olmayacağı anlamına geliyordu. İkincisi, en olumlu geri bildirimi alan modu kaldırmak çok mantıklı değil, tamamen saçmalık.

Oyuncular Hot Pursuit’in kaldırılmasına tepki gösteriyor

Belirtmemize bile gerek yok ama Black Ops 4 oyuncuları Hot Pursuit’un artık oynanabilir olmayacağı kararından hiç de memnun değil.

Bir oyuncu, Hot Pursuit’ün kaldırılmasından ötürü oldukça kızmış ve Blackout’un en büyük rakiplerinden biri olan Apex Legends’e geri döneceğini belirten bir tweet paylaşmış.

Bazıları yapılan bu güncellemeye öfkeyle tepki verirken, bazıları Twitter’da Call of Duty ile karşı karşıya kalırken daha samimi bir yaklaşım sergiledi.

Twitter’da Two_4_juan, “Kalıcı bir Blackout modu olarak Hot Pursuit’te bulunmak harika olurdu” dedi . “Alcatraz ve standart dörtlülere referansta iyi bir araç gibi hissediyorum.” açıklamasında bulundu.

Tweetler tonlarda değişiyordu ama istenilen şey aynıydı: Call of Duty oyuncuları Hot Pursuit’ı geri ve kalıcı olarak geri istiyor.

:: Peki siz Hot Pursuit‘in Blackout’tan kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Naughty Dog ekibi çok oyunculu sistemlerini anlattı