Blood(1997)

1997 yapımı olan Blood oyunu, yeniden sahalara dönüyor

Last updated:

Blood(1997) oyunu için NightDive Studios‘dan önemli bir duyuru yapıldı ve oyunun tekrardan piyasaya sürüleceği açıklandı.

Bildiğimiz üzere bizden önceki neslin çocukluk oyunlarından biri olan Blood(1997), 19. yüzyılın sonlarında onu bir şekilde ya da başka bir yöne çeviren karanlık tanrılar Tchernobog‘a karşı intikam peşinde olan Caleb adında bir ölümsüz silahşörün hikayesini anlatıyor.

Bu oyun 1997 yılında Monolith tarafından piyasaya sürüldü, ancak şu sıralarda duyduğumuz yeni duyumları Nightdive Studios’un bakımı ve kontrolü altında bu efsanevi yapım yeniden sahalara çıkıyor!

Yapımcı Daniel Grayshon, “Blood(1997), zamanla çok iyi bir şekilde ayağa kalktı, ve bu oyunu bu kadar özel yapan tüm detayları koruyarak, oyunun tekrardan dizayn edeceğiz” diyerek, oyunun güncellenp, Nightdive’ın KEX motorunun da bazı işlevleri kullanılarak DirectX ve  Vulkan desteği ile bu zamanların video oyunu standartlarıyla uyumluluk sağlayacak.

Blood(1997)

Ayrıca Blood(1997), Remastered olarak piyasaya sürülerek, GOG Galaxy, SteamWorks gibi yapımları da destekleyecek. Grayshon” Bu güncellemeler nispeten küçük olsa da nostalji oyun hayranlarını daha iyi bir oyun deneyimi sunacaklarından eminiz.” Diyerek sözlerini bitirdi.

Şu anda oyunun yeni çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmedi ancak Nightdive, plan ve projelerin taslakları çıktıktan sonra önümüzde ki haftalarda oyuna ait yeni bilgilerin duyurulabileceğini belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Hades
Hades oyunu bu ay içerisinde büyük bir güncelleme alacak