Borderlands 3, PS4 Pro’da iki grafik seçeneğini destekleyecek

Borderlands 3, PS4 Pro'da performans veya çözünürlüğe öncelik vermenize olanak tanır.

Borderlands 3‘ün çıkış tarihine sadece 1 ay kaldı. Nihayet serinin yeni oyunu ile kavuşacağız.

Son zamanlarda, PlayStation Blog ile konuşurken Gearbox, PS4’te oynamak isteyenler için Borderlands 3’ün grafik özelliklerinden bazılarını doğruladı. Spesifik olarak, üst seviye PS4 Pro’ya sahip olanlar için, Borderlands 3′ün 4K’da çalıştığı doğrulandı. Aynı zamanda bir şok kadar büyük olmayan HDR ile övünecek.

PS4 Pro’da Borderlands 3’ü oynayacak olursanız, iki farklı grafik modu arasında bir seçim yapabilirsiniz. Bunlardan biri olan modlar oyunun performansını artıracak, çözünürlüğü azaltacak ancak saniyede kareyi artıracak. Öte yandan, çözünürlüğü destekleyen mod ise saniye başına kareyi 30fps’de kilitler ve çözünürlüğü arttırır. Geçmişte PS4 Pro’da herhangi bir oyun oynadıysanız, bu oldukça standart.

Yine de, geliştirici 1080p TV’li kullanıcılar için ek bir söz verdi. “İlginç bir not, yalnızca 1080p’yi destekleyen bir TV’de çözünürlüğü tercih ederken, oyunun konsolun donanımını kullanarak daha yüksek çözünürlükten daha iyi örnek alacağı yönünde. Bu nedenle, 1080p çıkışı bu modda PS4 Pro’nun gücü sayesinde normalde olduğundan daha keskin görünecek ”dedi.

Şimdi, Borderlands 3’ün Microsoft’un Xbox One X’inde  nasıl  oynayabileceğini merak edenler için, bu detaylar bir süre önce zaten doğrulandı. Oyun gerçekten de bu platformda 4K destekleyecektir. Bu arada, PC’de bulunanlar, yeterince güçlü bir donanıma sahip olduğunu düşünerekBorderlands 3 deneyiminden en iyi şekilde yararlanabilecekler.

Borderlands 3,13 Eylül 2019’da PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek.

:: Borderlands 3’ü hangi platformda oynamayı düşünüyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
GTA V
GTA V şu anda indirimde