Breaking Bad

Breaking Bad kendi mobil oyununu geliştiriyor

Televizyon tarihinin hem çok eleştiri alan hem de çok beğenilen dizilerinden biri olan Breaking Bad, yakında ücretsiz oynanabilen bir mobil oyun olarak karşımıza gelecek.Diziyi izleyenlerin bu haberi okuduktan sonra mutlu olacağına eminiz!

Oyun, başta adı olmak üzere  Breaking Bad: Criminal Elements olarak,geliştiricisi Plamee, yayıncı ise FTX Games firması olmak üzere toplam 2 şirket tarafından hazırlanacak. Dizinin mobil oyunu bir strateji oyunu olacak ve Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring ve Mike Ehrmantraut gibi dizide olan ünlü karakterleri içerecek.

Amaç, zor kararlar almak zorunda kalırken, herkesin kendi imparatorluğunu inşa etmektir.
dizinin arkasındaki yaratıcı lider Vince Gilligan, Breaking Bad: Criminal Elements hakkında şu açıklamayı yaptı ve oyunun mağazasında neler olduğuna ilişkin bilgileri dile getirdi:

“[FTX Games] yaratıcı ekibimizle ilgili detaylara önem veriyor. Dizinin hikayesi evreninin otantik bir uzantısını oluşturma konusundaki taahhütlerinden çok etkilendim. Bunun hayranlar için Breaking Bad karakterleriyle tamamen yeni bir şekilde etkileşime girmesi için eğlenceli bir deneyim olacağını düşünüyorum. ”dedi.

Suçlu unsurların ve unvanın oynanış görüntülerinin ek detayları hala açıklanmadı. Belirli bir çıkış tarihi halen duyurulmadı, en kısa sürede gelen bilgiler doğrultusunda sizleri haberdar edeceğiz takipte kalın!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown's Battlegrounds
PlayerUnknown’s Battlegrounds düşüşe geçti